placená inzerce
Déte nám vědět...

Jenom pro pořádek. Gdo vêhrál listkê na Vánoce v Chrámô a Čarodějkê v kôchêni?

placená inzerce
čarodějky Výstřižek

Prosinec 11, 2019 7:23 / Furtovnik

Od nás – Vánoce v Chrámô a Čarodějkê v kôchêni pochopitelně nemaji nic společnyho. Snaď krom teho, že v obóch připadech je na plagátě datum konáni 11. prosênca, a takê se zároveň sótěžêlo o listkê.

V poslednim tédňô se nám to ze sótěžama o listkê trochô rozjelo. Až bê muhl člověk ztrácet přehled, co že je to zrovna na forhontě. Ale nejak z teho mosimê po nečem vêbruslêt. Dneska só na řadě vyherci volňásku do divadla a na vánočni konzert.

Vezmem to popořadě. Prvni bêlê ve hře listkê na konzert Vánoce v chrámô, konkrétně v olomóckym Dómě. Psalê smê TOŤ. Tam smê se ptalê, jak se menôje dôchovni skladba, které je autorem Jura Pavlêca, spojované hlavně s Hradišťanem. Správná odpověď je Missa Brevis. Ta se pochopitelně bôde ve středô takê hrát a s volňáskem od nás si jô poslêchne aji Antonin Žákovské.

V dalši vêhlášené sótěžê šlo pro změnô o divadlo. V Jesencô se bôdó hrát Čarodějkê v kôchêni od kanadské autorkê Caroline Smith. Naša pozvánka je TOŤ. Pro připadnó vyhrô bêlo potřeba odpovědět na otázkô, gdo tento divadelni kôs režisérôje. Správná odpověď bêla Roman Štolpa. A kemô přênesla štěsti? Do gala se ôž mužó rychtovat Pavlina Zbořêlova, Jitka Vlachova, Lucie Dostálova a Vladimir Vařeku.

Jenom eště přêpominámê, že do pátkô mužete takê sótěžêt o biletkê na společné konzert Třech sester a Horkýže slíže. Potřebny informace só TOŤ.

TSHS 19 A2 11 PROSTEJOV carodejky_dolinova_pogodova_jesenecvanoce_v_chramu_2019_A2-page-001TSHS 19 A2 11 PROSTEJOV

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy