placená inzerce
Déte nám vědět...

Třê ségrê a Tudle nudle znovô vêhližijó Prostijov. A mê mámê pro vás volňáskê. Chcete?

placená inzerce
3s

Prosinec 10, 2019 8:51 / Furtovnik

Od nás – Gdêbêste nepoznalê, že je neco mezê podzêmkem a zêmó, protože ste třeba negde potratilê kalêndář, tož nezóféte. Dêcky tento čas poznáte podlevá teho, že v Prostijově hrajó Třê sestrê!

Jak tažni ptáci se Fanánek a jeho kolektiv vracijó co rok do Prostijova. A nigdá né sami! Ze slovenskéma punkerama Horkýže slíže (v českym překladô Tudle nudle) se v Kaskô ochométlê třeba v rokô 2016, to si mužete pořêpomenót TOŤ.

Aktuálně teda sténá vyprava dorazi do Prostijova tôto sobotô rovnó ze Zlina, tam hraji o deň dřiv. Tentokrát to bôde v rámci turné Bratia&Sestry Gambrinus Tour 2019. To má v tymto připadě 11 konzertu a ten prostijovské je uplně posledni. A zatim posledni ê na delši čas. Ségrê totiž eště čeká pražské vánočni konzert 22. prosênca s Alkeholem, a pak dlóho nic. Podle informaci z jejich webô totiž dalši štacó bôde véročni pařba ‚Tři sestry 35 let open-air‚ 23. května 2020. Nebêlo bê dobry teda možnosť je vidět a slêšet v Prostijově promarnit.

A abê se vám lip rozméšlelo, dávámê vám v šanc volňáskê, kery mužete vêhrát, pokaváď správně odpovite na otázkô, jak se menôje občanskym ménem frontmen Třech sester Fanánek Hágenu. Odpovědi nám posiléte na adresô furtovnik@gmail.com. Čas na to máte do pátečniho poledne!

3s

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy