placená inzerce
Déte nám vědět...

Jak se čarôje v kochêni? Vêhréte listkê do divadla a ôvidite. Čarovat se bôde ve středô v Jesencô!

placená inzerce
čarodějky Výstřižek

Prosinec 5, 2019 10:33 / Furtovnik

Od nás – V jistym slova smêslô se dá řict, že v kôchêni se dêcky čarôje. Ať ôž só kôchařka nebo kôchař skôtečni kózelnici nebo packali, pro kery só ve vysledkô strávnici spiš pokusnéma králikama…

Ale pokaváď de o Čarodějkê v kôchêni, pak je to troškô jináč. Ale né zas tak uplně. Divadelni hra je jedna taková kôchařská šou v přimym přenosô. Ale to bêhmê předcházelê. O čem to je, si mužete přečist pod článkem.

Autorkó je Kanaďanka Caroline Smith, ale mê věřimê, že obsah bôde dobře stravitelné aji v našech končênách, konkrétně v hledišťô kulturákô v Jesencô. Zvlášť gdêž se tam bôdó vařékama oháněk Sandra Pogodova a Miša Dolênova.

A mê, pochopitelně, mámê jako předkrm aji volňáskê na tento divadelni kôs. Abêste se muhlê o jeden z nich ôcházet, pak nám napište, gdo je jeho režisérem. Mimo jinšiho je to takê známé herec. Správny odpovědi nám posiléte do uterka 10. prosênca 12 hodin polednich na adresô furtovnik@gmail.com.

Čarodějky v kuchyni
Kuchařky Dolly Biddleová a Isabel Lomaxová mají každá svou televizní kuchařskou show. Každá se orientuje na jinou kuchyni a příšerně na sebe žárlí. Doslova se nesnáší a to je slabé slovo. Nejenom kvůli konkurenci i taky kvůli dávnému hříchu z mládí. Je nebezpečné vyskytovat se v jejich blízkosti , pokud se ty dvě dostanou k sobě. A právě těmto dvěma rivalkám je nabídnuta nová společná cooking show s názvem Čarodějky v kuchyni.
Dokáží potlačit své antipatie? Dokáží se během živého vysílání nezabít? A dokáží si odpustit? Diváci v hledišti jsou vtažení do „jakoby“ živého vysílání a reagují spontánně na moderátora Stevena, který celou show moderuje a v osudech obou kuchařek hraje osudovou roli. Ale, kdo je jeho pravou matkou ? A ovlivní to jejich další kuchařskou kariéru?

Režii má Roman Štolpa

carodejky_dolinova_pogodova_jesenec

Facebook0
  • čarodějky Výstřižek

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy