Přes Ponikev od pondělka neprojedete. Naštěsti né na dlóho!
placená inzerce
Od nás – Sêlnice na Konickô só obecně na tym dosť bidně. A tož je těžky asi laborovat nad tym, kerá bê trochô té péče potřebovala dřiv. Ať ôž de o jejich špatné stav zpusobené zôbem časô nebo třeba nôtnosť povrchové upravê po vykopech.
Od pondělka 18. května bôde zavřené prutah Ponikvó na Konickô. Duvodem je právě oprava sêlnice. Takže čitéte s tym, že přê cestě z nebo do Lôdmirova to bôdete mosêt dêcky vzit přes Hvozd.
Přes zavřené usek nepojenó ani autobusê, zastávka v dědině se nebôde obslôhovat, náhradni ‚perón‘ se přesône na křižovatkô, gde se cestê rozcházijó na Ladin a Březsko. Naštěsti to nebôde na dlóho, ôzavirka má trvat do 21. května, tož se to bôde dat nejak přêžêt. Vic se dočtete TOŤ.

