placená inzerce
Déte nám vědět...

Svět patři kytárám. Nebo aspoň Přerov. Podivéte se na videopozvánkô ke Kytarovymô rekordô!

placená inzerce
kytary

Duben 27, 2019 7:27 / Furtovnik

Od nás – Ôž je to doslova na spadnóti. Bléži 1. máj a kromě grupenlóbáni se snaď zende aji pořádná parta mozêkantu pod přerovskéma hradbama. Jak asi ôž vite, chêstá se 3. ročnik Kytarovyho rekordô.

O letošnim Kytarovym rekordô, kerymô je mezê jinšima mediálnim partnerem aji Furtovnik, smê ôž psalê TOŤ, dalši informace smê přêdalê TOŤ. Přánim organizátoru pro letošek je překonat magickó stovkô kytáristu, keři si dokôpê brnknó aspoň nekeré kósek z ohlášenyho playlêstô.

Jak nám prozradil Pavel Ondruju, keré za to fšecko muže, maji podle prozatimniho počtô přêhlášenéch ke kyžené stovce dobře našlápli. Podlevá předchozich zkôšenosti se pak eště hlásêla aji hromada lêdi přimo na mistě. A tož snaď to klapne, aji gdêž letos nemužem bêt ô teho.

Ešlê ste se eště nestihlê přehlásêt, néni nic ztraceny. TOŤ se mužete mrknót na nejaky blêžši informace k letošnimô brnkáni a je tam aji odkaz na přihláškô. V klidkô si to teda mužete naštôdovat.

A pokaváď ste zhnili čist, tož si mužete pod článkem z odkazô spôstit rozhovor s Pavlem Ondrujem pro Přerovskó internetovó televizô (PITV). Tam vám to fšecko nameldôje.

Pozvánka na Kytarový rekord 2019

Kytarovy rekord 2019 plakat_page-0001

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy