placená inzerce
Déte nám vědět...

Kolêk se pod přerovsky hradbê vleze kytáristu? Brnknót si muže přêjit každé, stači znat jenom jeden šlágr!

placená inzerce
kytary

Duben 18, 2019 9:29 / Furtovnik

Z Přerova a od nás – Ôž se nám to bléži. Přerovsky hradbê znovô na 1. mája obsadijó né bojovnici s halaprtnama, ale kytáristi ze svéma kytárama. Kolêk se jich letos zende? Je névêšši čas se přêhlásêt!

O Kytárové rekord se bôde letos ôsêlovat ôž potřeti. Zatim se to dêcky povedlo. O tym letošnim smê vám ôž neco psalê TOŤ. Oproti puvodnim informacim nám organizátor a předseda Nadačniho fondô Blues nad Bečvou Pavel Ondruju eště prozradil, že dik dalšimô sponzorovi se podařêlo přêdat do programô aji vêstópeni britskyho blues-rockovyho kytáristê Jacka J Hutchinsona.

Na letošnim repertoárô Kytárovyho rekordô je:

  1. Želva / Olympic
  2. Já budu chodit po špičkách / Petr Novák
  3. A Hard Day’s Night / The Beatles
  4. Rána a gól / Miki Volek
  5. Wonderful Tonight / Eric Clapton
  6. Hey Joe – Jimi Hendrix

Jak náš známé Pavel Ondruju ale eště takê vzkazôje, nemosi mět nigdo nervê z teho, že poskládané play-lêst nezmákne. Rozhodně to néni o tem, že pod hradbê mužó přêjit jenom sami kytarovi virtuózi a profici. Stači pré ômět ê jenom jeden z plánovanéch šlágru a společně hrábnót do strôn. Aji to se počitá.

A tož máte eště chvilkô čas potrénovat. TOŤ se mužete mrknót rovnó na podrobny informace o Kytárovym rekordô a TOŤ nandete takê přihláškô, keró stači přimo na webô vêplnit a odpinknót. A tož neváhéte a přêndite si brnknót!

Kytarovy rekord 2019 plakat_page-0001

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy