placená inzerce
Déte nám vědět...

Voda mokřéši nebôde, ani vic voltu do zásuvkê vám nedaji, podomni nabizeči to ale zkóšijó furt

placená inzerce
penize_3

Říjen 13, 2017 8:07 / Furtovnik

Od nás – A hneď v uvodô mosimê dodat k titulkô, že podomni nabizeči to zkóšijó furt a s uspěchama. Je s podivem, že dêž je stát schopné paušálně zakazovat kóřeni v hospodách a podobny ptákovinê, nikeho nenapadlo zatrhnót plošně podomni prodej. Nebo napadlo a só objektivni přičinê, PROČ TO NENDE?

Je to konkrétni připad, gdê se staršim manželum vsomroval do barákô typek, pré že de kontrólovat, ešlê dodavateli energii plnijó v pořádkô svoje závazkê. Přê tem si nechal předložêt fšeckê dokladê ze zákaznickéma čislama a takovy tê věcê. Pochopitelně ten dobrák jim ôkázal, jak je odrbávaji a než se jeden nadál, aniž bê vědělê, co podepisôjó, smlóvê o změně dodavatelu bêlê na světě…

Dêž pak začlo jit do tôhyho, tož manželum jenom telefonickê sdělêl, že ôž pro tô firmô nedělá. Začal se omlóvat a dôšovat, že vlastně aji on naletěl, protože to dělal přesně tak, jak je školêlê, a vêlezla z teho taková habaďura. Jenomže smê si teho dotyčnyho finančniho poradca trochô prokleplê. Na svym webô se prsi, jak mimo jinšiho ôči lêdi finančni gramotnosti. Tož proč jak naprosté analfabet naletěl nejaké firmě přê jejich školeni, jak oblbovat lêdi? Nota bene eště dêž se prezentôje jako vêštôdované právnik?

Asi je teho fšôdê v televizê furt málo anebo si lêdi řikaji, že jim se to stat nemuže, protože si přece dávaji pozor. Snažêlê smê se ho sami nekolêkrát kontaktovat, ovšem – jak jinak – nedopadlo to. Manželum nabizel řešeni, že mô maji napsat mail a on to nejak zařidi, hlavně pré nevolat na tô firmô. Nakonec šlê naštěsti věcê řešêt aji bez jeho přêspěni, gdo vi, jak bê to s jeho pomocó eště dopadlo.

Jenom jedna drobná rada. Pokaváď se vám ôž neco takovyho stane, tož co nérychléš kontaktujte dodavatela, od keryho odcházite. Ti si to ôž pak vêřikaji mezê sebó. A ešlê se vám pak podaři takovyho pacholka negde dohnat a dat mô po čôni, to ôž je vaše rozhodnôti.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy