LUTN: Lepši ôž to nebôde, protože co je dokonaly, s tym se ôž nic nenadělá :-) !
Z Olmika – To se člověk na fejzbukô kolêkrát divi, s kym se gdo zná. Naopak ti, ô keréch bêste známosť předpokládalê, se třeba jaktěžêv nepotkalê. To prvni muže platit o aktérech podcastô LEPŠÍ UŽ TO NEBUDE, teda LUKN…
Ano, šéfe, Těžkej Pokondr, Monkey Business. Menovitě Zdenek Pohlreichu, Miloš Pokorné (gdêsê v recesnim pěveckym duô s Romanem Ondráčkem, takê moderátor z Evropê 2 a Frekvence 1) a Matěj Ruppertu – zpěvák kapelê Monkey Bussines. Gdo nezná podcast Lepší už to nebude, tož bê zrovna tê třê dokôpê vubec nedával. Je potřeba ale podotknót, že na uternim žêvym ‚vêsiláni‘ v kině Metropol bêl Matěj jako host a že puvodně třetim do marêáša bêl Patrik Hezucké (pro změnô vêsilaci parťák Leoša Mareša), keré to ovšem koncem loňskyho rokô vzal hodně rychle…
Že lepši ôž to nebôde muže mět vic vykladu. Je to přêrozeně název filmô s Jackem Nicholsonem. Že to nemuže bêt lepši takê znamená si přêpôstit, že co je, to je. Muže to ale bêt tak, že je neco tak dokonalyho, že fakt ôž néni co vêlepšovat!
V utery večir smê si teda odskočêlê do olomóckyho Metropola, abêhmê nažêvo zjistilê, jak to teda je. A mosimê řict, že ať to puvodně bêlo, jak bêlo, mê se přêklánimê k vykladô o naprosté dokonalosti. Nekorektni dusledně apolitická sranda, ale takê zmiňovany přêznáni si, že leta só toť a je dobry brat věcê tak, jak zrovna só. A tož chlapi dik za parádni večůrek. A gdêž to pude přiště zas!





