placená inzerce
Déte nám vědět...

Vlakê mezê Olmikem a Nezátkama bôdó zas klempirovat kvulêvá vyluce. Gdê a jak?

placená inzerce
Výluky

Leden 17, 2020 7:34 / Furtovnik

Od nás – Gdêž spoliháte na to, že fšecko fungôje, jak má, a pak přêndete, třeba na nádr, a ono je to jináč, rozhodi vás to z konceptô. Na věcê samotné nic nezměnimê, ale mužem vás na to aspoň ôpozornit.

Od pondělka do středê bôde cestováni vlakama mezê Olmikem a Nezátkama trochô na levačkô. Só naplánovany třê dni vyluk, dêcky od osmi ráno do jedné odpoledňa. Jak to teda bôde probihat?

V ponděli bôde ve zmiňovanym čase vêlóčená traťová kolej mezê Prostijovem a Nezátkama, v utery a ve středô to pak nebôde jezdit na drôhó stranô, teda mezê Prostijovem a Olmikem. Tož na to mêslête, pokaváď plánôjête cestováni.

Přêrozeně náhradni autobusê, kery tym časem bôdó ve vylukách pendlovat, maji trochô jinši jizdni dobê, než pravidelny vlakê. Proto Česky dráhê vêdalê vylukovy jizdni řádê. Pro usek Prostijov – Nezátkê je TOŤ, jako to bôde jezdit mezê Olmikem a Prostijovem se dočtete TOŤ.

Jenom přêpominámê, že ve vylukovéch jizdnich řádech só aji změnê zastávek, gde je potřeba na autobusê čekat. Přijem pevny nervê!

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy