placená inzerce
Déte nám vědět...

Vite, jaky je to mět vztahê na urovni? To muže zjistit aji pokaváď si s nama zasótěžite o volňáskê do divadla!

placená inzerce
vztahy_na_urovni_3

Červen 27, 2020 8:00 / Furtovnik

Od nás – Pravda, do řijna se muže zdát eště daleko. A ono to ê daleko je, ale né zas tak moc, abêhmê fšecko házelê za hlavô. A až se podzêmek zeptá, co ste v litě podnikalê, mužete si řict, že ste vêhrálê volňáskê na řijnovy divadlo ‚Vztahy na úrovni’.

Divadelni společnosť Háta néni v našech končênách vubec cêzi. Loni na podzêm hrálê v Prostijově ‚Velké lásky v malém hotelu’, letos v řijnô to bôdó pro změnô ‚Vztahy na úrovni’. A právě na ně vám nabizimê volňáskê.

Néni to rozhodně nejaky bezvyznamny kočovny divadlo. Ména Mahulena Bočanova, Adéla Gondikova, čê Lukáš Vaculiku vám určitě neco řikaji. A takovéch je tam vic. Komédia Edwarda Taylora ze zákulisi vêsoké politikê, do keré se michaji aji milostny vztahê vlivnéch, jim určitě dá dosť prostorô, abê muhlê na jevišťô předvist, co ômijó.

Ale abêhmê se vrátilê ke slêbované sótěžê. Divadlo se sice hraje až 11. řijna 2020 v prostijovskym Kaskô, ale ôž fčêlka si to mužete posichrovat a zároveň bôdete mět dosť časô s tym počitat, abêste si ôdělalê čas. Cestó k lôpenum je správná odpověď na otázkô: Jak se menovalo představeni, kery Háta odehrála v Prostijově loni v řijnô? Odpovědi posiléte do pátkô 3. červenca pravyho poledňa na adresô furtovnik@gmeail.com.

Teď ôž vite fšecko, dál je to jenom na vás. Do divadla se mužete začit rychtovat ôž fčêlka, ešlê to bôde aji s volňáskama od nás vám zavčasô dámê vědět.

vztahy plakát

Facebook0
  • vztahy_na_urovni_3

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy