placená inzerce
Déte nám vědět...

Vite gde se vêpravimê, až přêjedem dom? Přece na Recesfést do Mezêc!

placená inzerce
P1640685

Květen 25, 2018 7:30 / Furtovnik

Sice eště nejakó chvilô na Sinajskym poloostrově strávimê, ale ôž se to kráti a je přece jenom dobry poméšlet na to, až se zêma zeptá, čê spiš co bôde, až se vrátimê dom. A v této věcê mámê uplně jasno. Pojedemê po rokô zas do Mezêc na Recesfest.

Ja, ja, ôž je to tak. V Mezêcách ô Nákla nemaji nigdá k recesê daleko, a tož takové RECESFEST tam sedne, jak prdel na hrnec. Ten letošni je ôž jedenásté. Neco málo sme se o něm dozvědělê aji od našeho známyho nákelskyho pana starostê a pochopitelně aji protřelyho bigbitovyho mazáka Marka Ošťádalovyho z hostitelskéch Stracenéch Ráju.

Letošní Recesfest pré šóplê zas o další level navrch, protože pochlôbit se, že ô vás doma za hômnama hrálê BSP, to ôž je hodně dobry. Ale né jenom to. Dalši naši kamoši, hanáčti bardi – Pryoři z Náměšťa toť pokřtijó fungl novy cédo, pochopitelně to hneď z rána odstartôje tajné závod fichtlu a na jidelnim listkô bôde pochopitelně Čertuv guláš. A abê to bêlo ôž uplně fšecko, moderovat to bôde aji tentokrát ‚Sovjet’, teda Laďa Rusu.

Na neco málo z minôléch Recesfestu se mrknite TOŤ, čê TOŤ, a mê ôž fčêlka předávámê slovo tiskové zprávě vêdané k této přiležêtosťê. A pro tê, co só jaksê jazêkově nekompletni, je pod hanáckym originálem aji spisovná mutaca.

11. ročník hudebního festivalu RecesFest, který každoročně pořádá Kulturně Ômělecké Spolek – KOS

Mezice 16, 783 32 Náklo, IČ: 227 35 267
Kontakt: Marek Ošťádal – 603 777 284
Tisková zpráva hanáčtina:

2. 6. 2018 se ôskôtečni v Mezêcich ôž 11. ročnik Hanáckyho hudebního festivalô RecesFest. Pro tento rok se mužete těšêt na věči pódium a hlavně ê věči program. Hlavnima hvězdama bôdó páni Ota Balážu, Kamil Střêhavku a Michal Pavličku takže, uplně cely B.S.P ve speciálni zestavě z hromadó hostu. Bôde to vubec prvni vêstópeni tadê teho ôskôpeni v tymto složeni a jediny na malym festivalô za celkem rozômny korône za vstupnó. Dalši, kdo nám zahrajó, bôdó Helenine Oči ze Slovenska, olomócká legenda Calibos, tak jak sme jich znalê za mlada, a nebôde chêbět ani domáci Stracené Ráj v nové zestavě. Mimo kapel, co só menovany, zahrá ê Gabriela V.G., klôci z Pryorô pokřtijó deskô a zahrá ê nováček Reckless Driving.

Program začne ôž ráno v 8 hodin Tajnym závodem pincku, babet a kozidêchu. Po vêhlášeni vitězu v 11 hodin bôde Čert podávat vyborné daňči gulášek a po jedné hodině ôž propôkne hudebni program RecesFestô.

V pruběhô festivalô só nachêstany dovijaky sótěže pro maly ê velky a mimo to fšecko se mužete těšêt na hromadô dobryho jidla a piti. Co teda řict nakonec?

Kdêž pudete náhodó kolem a nebôdete mět do čeho zrovna pichnót, stavte se chvilô pobêt s dobréma lêďma.

Ať se daři :)

Tisková zpráva čeština:

2. 6. 2018 proběhne v Mezicích již 11. ročník Hanáckého hudebního festivalu RecesFest. Pro tento rok se můžete těšit na větší pódium a hlavně větší program. Jako hlavní hvězdy programu se představí pánové Ota Baláž, Kamil Střihavka a Michal Pavlíček – B.S.P. ve speciálním koncertu se spoustou hostů. Bude to vůbec první vystoupení B.S.P. v tomto provedení a vůbec jediné na malém festivalu za příjemné vstupné. Dalším hostem programu je osvědčená slovenská kapela HELENINE OČI, olomoucká legenda CALIBOS zahraje tak jako za starých časů a nebude chybět ani domácí STRACENÉ RÁJ v nové sestavě. Mimo uvedené zahraje i Gabriela V.G., kapela PRYOR pokřtí novou desku a představí se i nováček RECKLESS DRIVING.

Program akce zahájí již v 8:00 odstartováním tradičního Tajného závodu pincků, babet a kozidechů. Po vyhlášení vítězů v 11:00 se můžete těšit na skvělý daňčí gulášek od Čerta a od 13:30 pak zahájí se svým hudebním programem festival RecesFest.

V průběhu programu jsou připraveny různé soutěže jak pro dospěláky, tak i pro děti a mimo vše uvedené se můžete těšit na spoustu lahodných pokrmů a tekutin. Co tedy dodat závěrem?

Když budete mít cestu kolem a nebudete mít do čeho píchnout, zastavte se za dobrými lidmi a prožijte s námi hezký den.

Ať se daří :)

recesfest

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy