placená inzerce
Déte nám vědět...

Vêfoť pivo, vêhré pivo. To se hodi, né?

placená inzerce
Kosák

Říjen 31, 2015 14:25 / Furtovnik

Z minipivovarô Kosiř – Dá se to zvládnót oboje zároveň. Jak přê piti piva fotit, tak přê foceni pit pivo. A pokaváď v techto disciplinách ste dobři, máte šancô ôspět ve Fotosótěžê 2015 minipivovarô Kosiř, keré je Furtovnik mediálnim partnerem.

Zadáni je uplně jednodôchy. Poslat fotkô, na keré je v jakékoliv podobě pivo z minipovarô Kosiř a vubec nezáleži na tym, gde ho vêfotite a za jakéch okolnosti. Z fotkê ale mosi bêt jasny, že skôtečně de o pivêsko z minipivovarô Kosiř sidlici ve Lhotě pod Kosiřem. To znamená třeba logo na kryglô, etiketa na lahváčô čê plasťákô a podobně. Šak si chvilkô lamte hlavê, mê vám to pak spočitámê, protože aji Furtovnik bôde v hodnotitelské komisê spolô se sládkem Davidem Kapsió, fotografem Ondró Kašubó, a zástupcama veřejnosti Marceló Stratilovó a Lubošem Cupalem.

Podrobny pravidla sótěže si mužete přečist toť. Jenom přêpominámê, že se sótěži od 1. do 22. listopadô a hlavni vyhró je dvacetilitrové sódek piva z Kosiřa dle vlastniho vyběrô včetně bezplatnyho zapučeni vyčepniho zařizeni. Fotkê posiléte na e-mailovó adresô sladek@pivovarkosir.cz. Tož ôž fčêlka jenom popadnite foťákê a šupéte na pivêsko. :-)

Facebook0
  • Kosák
  • plakát kosir

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy