placená inzerce
Déte nám vědět...

‚V půlce ledna ve tmě tmoucí, na hotelu v Olomouci…‘ Akorát to bêlo v březnô a troškô jináč :-)

placená inzerce
Klíče

Březen 23, 2017 8:47 / Furtovnik

Od olomóckéch měšťáku – Tak trochô mysteriózni šlágr Hapkê a Horáčka, keré v rokô 2006 nazpivala s Petrem Hapkovym Szidi Tobias, dostal reálné rozměr. A dal bê se k temô poôžêt eště aji dalši verši z textô – …až si zacpou uši brouci na hotelu v Olomouci’.

Nô ale dosť ôž ôměleckyho nadhledô a zpátky do realitê. V utery 21. března totiž bêlê přêvolani měšťáci do jednyho olomóckyho hotela na Krapkové ôlêcê, je v tym mistě hotel Flora, ale mlôvči Petr Čunderle nespecifikôje. Šlo totiž o neshodê mezê hostama – jeden chlap proti dvóm ženském.

Ale o co šlo. Devětapadesátileté host si chtěl večir zaslóženě dáchnót, ovšem dvě dámê bêlê značně hlôčny, pobihalê furt po chodbě a mlátilê dveřma. A to se pochopitelně moc dřimkat nedá, spiš to člověka nasere.

Pán teda vêrazêl na chodbô, abê je požádal, ať teho nechaji. Jak ho ale ôvidělê, zdrhlê do svyho pokoja, ovšem než stačêlê zabóchnót, pán jim dveřê přêdržel, abê jim konečně sdělêl svojô informacô a žádosť. Tê to ale pochopilê tak, že je chce obtěžovat, neco si s něma začit nebo tak. Pán teda teho nechal a šil na recepcô, abê to fšecko nahlásêl dřiv, než přêndó bonzovat tê dvě pani.

Ani onê ovšem nelelenilê a v zápěti se k recepcê dostavilê takê. Tam ale došlo na dalši slovni přestřelkô a obě pani névic ôrazêlo, dêž je pán označêl za lesbê a môžatkê. Měšťáci to fšecko vêslechlê. Ešlê bêlo ale pro učastnikê sporô dostatečnym zadostiôčêněnim sděleni, že se tém bôde zabévat správni orgán, těžko řict.

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy