placená inzerce
Déte nám vědět...

Srdičkovy prázdninê sice zmoklê, ale zas tak moc to nevadilo. Šak se mrknite!

placená inzerce
DSC_0265

Červenec 13, 2019 9:25 / Furtovnik

Z Konice – Jak začlê tê prázdninê, tož to začlo jit aji s počasim z kopca. Ale doba je taková, co nadělámê. Ovšem nic to nebránilo v tem, abê si v pátek ôdělalo svy prázdninovy odpoledne Mateřsky centrum Srdičko z Konice. A pochopitelně nedělalê to jenom pro sebe!

A tož řeknite sami. Muže bêt pro děcka neco lepšiho, než gdêž za dyšťa mužó ráchar v kalôžách? Taková atrakca sice nebêla přê Prázdninovym odpoledňô ze Srdičkem uplně plánovaná, ale tak nejak to vêšlo. A jak řikala jedna maminka, co tam přêšla ze svéma mrňósama, aspoň bêl duvod provětrat pláštěnkê, kery jináč doma jenom zavazijó…

Srdičkovy odpoledne loni dostalo nové rozměr tym, že se do organizováni s MC Srdičko pôstilo aji MěKS Konica. Tym pádem se nabizelê ê novy možnosti. Přêpomenót si to mužete TOŤ. A že to dobře dopadlo, letos si to zopáklê.

Chvilkô smê se tam bêlê takê mrknót, aji gdêž smê tak nejak mimo cilovó věkovó kategórijô :-) . Kvulê počasi sice bêlo potřeba neco aji oželet, třeba taková hasičská pěna bê bêla za danéch podminek bezpředmětná. Ale gdo přêšil, nemosêl ani tak lêtovat. TOŤ smê vám přêvezlê pár fotek.

Facebook0
  • DSC_0265

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy