placená inzerce
Déte nám vědět...

V konickym Srdičkô si ôdělalê parádni odpoledne. A proč bê né?

placená inzerce
mc

Červenec 24, 2018 14:14 / Furtovnik

Z Konice, s fotkama Tomáša Vrbovyho – A tož pravda, só prázdninê, aji tê starosti só takovy trochô jinši, než během rokô. Hlavně gde si co ôžêt a zažêt, jak trochô polelkovat a takê si spočnót.

Je to taková ta otázka, ešlê je sklinka na pul plná, nebo zpolovice prázdná. Sténak tak se prázdninê bléžijó k pulce, ale věči pulka prázdnin eště zbévá. A abê to čekáni na začátek záři :-) nebêlo tak dlóhy, ôdělalo Mateřsky centrum (MC) Srdičko z Konice ‚Prázdninovy odpoledne se Srdičkem’.

Řikala nám koordinátorka MC Jana Procházkova, že to zas néni takovy nóvum. Letos se do teho ale vložêlo Mětsky kulturni středisko v Konicê, tož to dostalo dalši rozměr aji s tym, že přêjela zahrát kapela Hubertus, z pobočkê stanice ochranê faunê Hluk v Pateřině přêvezlê dravce, nechêběla côkrová vata ani děcké kolotoč. A to néni zdaleka fšecko, ale pochopitelně bê to nešlo bez pěnê od hasiču, čê skákaciho hradô.

Podle Janê Procházkové se rozhodně nedá řict, že přes vakace maji lêdi uplně jinši zájmê. Na srdičkovy odpoledne jich přêšlo dosť a podařêlo se jim to zmáknót aji dik štôdákum, keři přê organizováni pomuhlê. A tož smê sami rádi, že to tak fungôje. Ale abêhmê jenom neplkalê, dukaz je TOŤ na fotkách ředitela MěKS Konica Tomáša Vrbovyho.

 

Facebook0
  • mc

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy