placená inzerce
Déte nám vědět...

S pomalô 5 promilama měl mlátička pořádně navrch

placená inzerce
zachytka-1

Leden 28, 2016 8:56 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Nekemô stači pár piv a spinká, jak Budulinek, negdo to muže do sebe valêt, jak do prokoplé cisternê a nepokosi ho ani kombajn. Svoje si s jednym takovym ôžêlê polêcajti na Prostijovskô.

Ve středô k večerô vêjižděla hlidka na oznámeni, že v jedné malé dědince se to pere. Dvá chlápci 30 a 34 let se do sebe pôstilê přê domáci oslavě. Mladši vêstartoval po staršim, párkrát mô dal pěsťó do držkê a nakonec ho prohodil skleněnéma dveřma.

Dêž přêjelê poldi a dalê mô déchnót, ôkázalo to 4,6 promila! Ovšem ze svéma bitkářskéma chótkama neminil přestat a choval se agresivně aji v přitomnosti môžu zákona. Jedinym řešenim bêlo ho teda převizt na záchytkô. Aji cestó do Olomóca ale polêcajtum vêhrožoval bitim  a na jednym se snažêl aji svuj záměr aplikovat. Přê tym ale ôrval držátko nad sedadlem.

Nikemô se nic nestalo, hmotná škoda na autě bêla odhadnôtá tak na tisicovkô, rozmláceny dveřê eště naceněny nebêlê. Celá věc se šetři jako přestupek proti občanskymô sóžêti. Zjišťôjó se eště okolnosti, jak k temô fšeckymô došlo, možná aji gdo mô nalival a tak…

 

Facebook0
  • zachytka-1

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy