placená inzerce
Déte nám vědět...

Přišti vikend na JOSEFKOL. Znovô po dvóch letech!

placená inzerce
josefkol1

Červenec 17, 2022 10:40 / Furtovnik

Z Čech, tech pod Kosiřem, a od nás – Věcê se ôž asi nigdá nevrátijó do staréch koleji, ale aspoň neco zvostává… Po dvóleté odmlce bôde přišti vikend v zámeckym zámkô bv Čechách pod Kosiřem takê JOSEFKOL.

Ê gdêž se nekery věcê rychlo zapominaji, JOSEFKOL jenom tak z paměti nevêpadne. Posledni ročnik bêl v rokô 2019 a přêpomenót si ho mužete TOŤ. Gdo bê si tenkrát pomêslêl, že to bôde na nejaké čas naposledê. Po nedobrovolné odmlce se teda znovô do zámeckyho parkô v Čechách pod Kosiřem sjedó mistři řemesel, staviteli kočáru ê mistři oprati a koňsky spřeženi, bez keréch bê se řemeslnicky skvostê nepohlê.

Každé ročnik dêcky mévá svoje téma. néni temô ináč ani letos. Návrat k matičce zemi rozhodně vêpovidá o mnohym. Jak slêbôje Vašek Obru a celé realizačni team z jeho Muzea kočáru – rozhodně se bôde znovô na co divat. Ať ôž žêvé obraz z antickyho Řima, hsitoricky kočárê, čê ohňovy efektê v sobotnim večernim večernim programô. A narychtovanyho je toho mnohem vic.

Program je naplánované na sobotô ê nedělô (23. – 24. červenca) dêcky od pravyho poledňa. Ešlê se chcete dozvědět vic, stači klinót TOŤ. Dalši informace se dočtete takê na plagátô pod článkem.

josefkol

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy