placená inzerce
Déte nám vědět...

Předjižděčka na plné čáře mezê Kostelcem a Hlôchovem. Tentokrát to nevêšlo!

placená inzerce
DN Hluchov 3

Leden 10, 2020 9:25 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Plná čára sice néni zeď, ale takê nebévá na sêlnicê věčinó jenom tak pro nic za nic. A to ani v mistě, gde se muže na prvni pohled zdát, že je vidět až na konec světa.

Stalo se ve štvrtek mezê Kostelcem na Hané a Hlôchovem! Jak piše polêcejni mlôvči František Kořinku, před drôhó odpoledňa frčel proti kopcô od Kostelca pětatřêcetileté šofér v Opelô Zafira. V mirné pravé předjižděl na plné čáře auto před sebó. V ten moment se ale od Hlôchova vênořêla Oktávka ze sedmaštêrêcetiletó šoférkó.

Zafirák chtěl eště honem dokončêt předjižděci manévr, což se ale ôž nepovedlo. Po bočnim střetô to Oktávkô odpinklo přes přikopô až do pola, Opel zvostal na sêlnicê. Šoférka z Oktávkê to odnesla zraněnim, s kerym skončêla v prostijovskym špitále. Nikemô jinšimô se naštěsti nic nestalo.

Materiálni škodê bêlo nadělané za 200 tisicu, obešlo se to ale bez pozitivni déchačkê na obóch stranách. Jak to fšecko krok za krokem bêlo fčêlka eště dopraváci došetřôjó. Pak bôde ôrčená aji mira zaviněni.

Fotkê mámê z polêcejnich zdroju.

 

Facebook0
  • DN Hluchov 1
  • DN Hluchov 2
  • DN Hluchov 3

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy