placená inzerce
Déte nám vědět...

Po flámô to chtěl mládenec vzit asi zkratkó dom, prolomil se s nim ale led!

placená inzerce
led

Březen 11, 2018 10:29 / Furtovnik

Od přerovskéch polêcajtu – To gdêž tak neco popijete, lihnó se v hlavě ruzny nápadê a dodává vám to kôráž dělat věcê, na kery bêste si za střizlêva netróflê.

To je možná aji připad třêadvacetiletyho mládenca, keré se v nedělô kolem šesté ráno vêdal v Přerově kósek od mostô Mirô přes zamrzló Bečvô. Gdêbê neměl neco popityho, asi bê vic vážêl svoje krokê. Tak ale bez zábran vlezl na led, keré se s nim prolomil.

Naštěsti v ten moment projižděla kolem polêcejni hlidka a topiciho se mládenca, keré volal o pomoc, zaregistrovala. Jeden z polêcajtu se snažêl k mistô po ledě opatrně doplazêt, jenomže ten se znovô prolomil a do vodê nakonec chlástl aji on.

Drôhé z polêcejni hlidkê hneď volal záchranáře. Pak se aji on vêdal plazenim na led, abê jim vhodil tažny lano. To se nakonec povedlo a s pomocó dalšiho svědka, keré jel zrovna kolem, se podařêlo mládenca vêtahnót.

Mezê tém ôž přêjela záchranka, kerá si podchlazenyho, ale jináč zdravyho mládenca převzala. Nigdo dalši ôž zachraňovat nepotřeboval.

Fotka z přerovskéch městskéch stránek je zrovna z akce, gdê v nedávnéch mrazech zrovna na Bečvě měřêlê sêlô ledô a varovalê, že chodit po něm fakt bezpečny néni… Psalê smê TOŤ.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy