placená inzerce
Déte nám vědět...

V Přerově je zamrzlá Bečva aji Laguna, na brusleni to pré ale eště néni

placená inzerce
led

Únor 28, 2018 9:41 / Furtovnik

Z Přerova – Mrzne, až prašti. To asi poznal každé. Ale pro nekeho je to přislovečné dar z nebes, protože muže provozovat svoje zêmni kratochvile, jinši zas vêhližijó, gdê předpovidači počasi dostanó trochô rozôm…

V této věcê se ale dá jenom konstatovat, že meteorolózi só mali páni, Jitřenka řidi kokrháni. A s počasim nigdo nic nenadělá. Gdêž ôž ale zamrzlo, tož bê to chtělo nejak vêôžêt. Přerovšti hasiči se vêdalê v ponděli poměřêt sêlô ledô, a žádná hitparáda to pré néni.

Metr s sebó vzalê na Bečvô ô loděnice, na Lagunô a městské rêbnik. Ale podle velitela jednotkê Petra Štěpánovyho to ale na brusleni ani klóháni pré moc néni. Fšodê naměřêlê tak 8 – 10 cenťáku, némiň to bêlo kolem 5 cm. Přê tym pré na bezpečné pohêb po ledě je potřeba tak aspoň 15 – 20 cenťáku.

Mrzne ale furt, tož je možny, že ôž bê to v nekeréch mistech aji šlo, ale né na každym mistě je to zarôčeny. Tož než vlezete na led, nédřiv zkôste, elê vás to vubec ônese. Ať z vác nésó nedobrovolni otôžêlci. A to v tym lepšim připadě.

Fotkô mámê z přerovskyho městskyho webô.

Facebook0
  • led

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy