placená inzerce
Déte nám vědět...

Pivovarsky slavnosti minipivovarô Kosiř: DOBRY PIVÊSKO AJI ŘÁDNÉ BIGBOŠ!

placená inzerce
pryor

Červenec 4, 2018 9:10 / Furtovnik

Od nás – Minipivovar Kosiř dal poprvni okoštovat svoje pivêsko v řijnô 2014. Pár škopku teda na Lhotě pod Kosiřem takê ôž od té dobê navařêlê. A takovy Pivovarsky slavnosti? Tê přece k dobrymô pivô patřijó!

Na Lhotě to tak maji praktickê od začátkô. Prvni Pivovarsky slavnosti tadê mělê ôž v rokô 2014. Bêlê smê ô fšeckéch, tê loňsky si mužete přêpomenót TOŤ. A mediálně je přêrozeně podporôjemê aji letos!

Nejak se rozepisovat o tym, co vás připadně na Lhotě pod Kosiřem čeká, je asi zbêtečny. Gdo de na Pivovarsky slavnosti, tož asi vi, do čeho leze, zbêtek se mužete dočist na plagátě pod článkem. Mužem jenom potvrdit, že v tymto směrô sládek David Kapsiu plni svuj plán a slêb z loňska. Na pódiô se totiž mimo jinšiho objevijó revivalovy kapelê, jejichž originálê bê se na jednym fesťákô néspiš nigdá nezešlê.

K pivêskô bôdó navic aji nejaky chôťovkê z Tvaružkové côkrárnê v Lošťêcách ê hromada dobryho jidla. Tož proč si přišti sobotô na hratvô do minipivovarô Kosiř nevêrazêt? Je to sice do kopečka, ale zpátky to pak pude samo…

pivovarské slavnosti Kosíř

 

Facebook0
  • sabbath
  • pryor

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy