placená inzerce
Déte nám vědět...

Nezapomeňte, dneska bôde v Sôkdole šômět svist. RETRO ALÁ DAN NEKONEČNÉ!

placená inzerce
retro

Leden 11, 2020 10:13 / Furtovnik

Od nás – Eště nevite, gde se večir vrtnót, v telce to stoji za prd a známi só negde v čudô? Jedna možnosť bê tadê bêla. Zastavte se v Sôkdole (Suchdol u Prostějova) na kósek retra. Bôde prča ê dobrá zábava.

Na retro-večůůůůrek do Sôkdola smê vás ôž zvalê minôlé pátek. A tož mělê bêste bêt v obraze. Zároveň smê vám takê dalê možnosť vehrát volňásek na tôto spešl akcô, kerá bôde tentokrát laděná do latinsko-americké rytmu. Tê só v našech končênách přêrozeně spojeny ze zpěvákem Danem Nekonečnym a kapeló ŠUM SVISTU.

Dan Nekonečné s kapeló bohužel do Sôkdola, ani gdekoliv jinde, ôž nedorazi, takové je žêvot. Rozhodně ale muže tym směrem smělê vêrazêt Simona Lexová, kerá v našé vstupenkové sótěžê vêhrála volňásek pro sebe a eště nekeho, keho si muže vzit s sebó. Gratulačka od nás.

A tož vás ôž nebôdemê zdržovat, ať máte čas si najit nejaké patřičné ohoz, potrénovat tanečni figurê a zavčasô dorazêt do mista konáni. V sôkdolskym kulturákô se začiná se o 8 večir! Ať ste tam! Moderát Laďa ‚Sovjet‘ Rusu a DJ Martin Čapku se ôž na vás těšijó.

lada_plakat_1219-1

Facebook0
  • retro

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy