placená inzerce
Déte nám vědět...

Néni čas na hrdinstvi. Běžence z ôzavřenéch lokalit mosi kontrólovat polêcejni vrtulnik!

placená inzerce
páska

Březen 20, 2020 13:57 / Furtovnik

Od olomóckéch polêcajtu – Nikemô to néni přijemny. Jenomže doba je zlá a žádá si oběti. A jak to bévá – na zákonê a nezbêtny nařizeni doplácijó hlavně ti, keři je dodržôjó. A to je problém na Litovelskô.

Muže negdo řict, že se nám to kecá, gdêž tam nésmê. To je pravda. Ale je potřeba mět aji na paměti, že drasticky opatřeni poslednich dňu só hlavně kvulêvá tém, keři na to dlabó a tvrdijó, jak jejich imunita posêlená ustavičnym zdokonalovánim je vlastně nesmrtelná. Popřipadě odmitaji cokoliv, protože jim nemá co gdo nařizovat, gdêž sami nélip vijó, co je potřeba, anebo takovém, keři dlabó uplně na fšecko. Pokaváď bê se to tékalo jenom jich samotnéch, vem je čert. Jenomže to odnášimê mê fšeci. A to jim nedocházi, a gdo vi, ešlê vubec přênde moment, že si to ôvědomijó.

Od pondělka je obšancovaná Litovel a Uničov, s přêdrôženéma dědinama. Jenomže hneď od začátkô se zase našlê takovi, co to potřebovalê obihat gdovijak hômnama a jak mali fagani si hrát s polêcejnima a hasičskéma hlidkama na polêcajtê a na zloděje.

Došlo to až tak daleko, že mosi bêt nasazené polêcejni vrtulnik, keré připadny běžence zachêtává a předává prohřeškê k prověřeni. Vic o tym piše polêcejni mlôvči Marie Šafářova. Ešlê je to jenom takovy furiantstvi, že to dokážete, nebo si jenom nemužete pomuct, berte na vědomi, že kvulêvá vám só opatřeni čim dál přisňéši. A přeberte si to, jak chcete!

Policisté Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje děkují všem občanům, kteří dodržují nařízení spojená s nouzovým stavem v našem kraji i celé naší republice.

Bohužel jsou mezi námi i takoví občané, kteří nařízení nerespektují. Jedná se hlavně o některé jedince v uzavřených lokalitách na Litovelsku a Uničovsku. Na monitorování uzavřených oblastí spolupracuje také Letecká služba Policie ČR, která záznam s případným přestupcem poskytne k prověření. Po řádném zadokumentování policisté případ postoupí k dořešení příslušnému správnímu orgánu, v těchto případech krajské hygienické stanici.

Žádáme všechny, aby respektovali veškerá nařízení a zákazy, které jsou v souvislosti s tímto nouzovým stavem vyhlášeny. Jejich porušováním ohrožujete nejen sebe a své blízké, ale i ostatní spoluobčany.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy