placená inzerce
Déte nám vědět...

Nekeři zloději só asi tak trochô ê ‚šampónci’. Néni nad to ô teho dobře vêpadat. Co gdêbê to brala kamera?

placená inzerce
Pouta-policie.cz_

Leden 21, 2020 11:45 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Je fakt, že aji v pracovnich mundurech de móda dopředô. A tam, gde gdêsê stačêlê modrákê nebo nejaky rozšklóbany fáračkê, se aji dneska ôž hledi na estétikô. 

O tym bêhmê neco vědělê, ale v připadech, kery popisôje polêcejni mlôvči František Kořinku, de o trochô jinši stránkô estétikê. Kombinaca věci, kery se snažêlê dvá zloději ve třech připadech odnyst ze superkvelbô je trochô matóci. Ale asi dotyčni delikventi k temô mělê svoje duvodê.

Během 25 hodin bêl totiž dvakrát přêstižené přê nákôpô bez placeni jedenatřêcetileté chlápek v prostijovskym kvelbô na Okružni. V prvnim připadě to bêlê nejaky kokina, flaša rumô, 3 šampónê a barva na vlasê. Celkem to dělalo 741 kaček. Té barvê na vlasê ale asi bêlo málo, tož jô bral aji o deň pozďéš, a k temô eště pêtle na odpadkê. Dokôpê za 430 kaček.

Ve sténakym kšeftě, aji ve sténaké deň drôhé krádeže teho prvniho :-) (11. ledna) se objevil dalši ‚šampónek’. Tentokrát devětadvacetileté ‚metróš’, keré si chtěl odnyst 2 flaše vodkê a dva šampónê na háro. Celkem za 6 stovek.

Ochranka ale oba nachêtala na hrôškám respektive na šampónech, a tak. Obá ale bêlê takê recidivsti, keři maji nejakó tô čórkô ôž na trikô. Pokaváď se jim vina prokáže a přestópijó před sódni dvur, mužó si hlavê pul rokô až třê leta ômévat palêcô erár!

Fotka je jenom ilustračni.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy