placená inzerce
Déte nám vědět...

Nedělni odpoledňa s dechovkó, v Polomi hrálê ‚Pavličci‘

placená inzerce
DSC_2624

Září 6, 2018 8:22 / Furtovnik

Z Polomi – Je to takovy polomsky kulturni leto… V Polomi smê se na dechovkovym odpoledňô bêlê mrknót aji loni. To tam hrálê ‚Malohanáci’. Na prvni zářijovó nedělô si fčêlka sem pozvalê ‚Pavličkê’.

Bêla to prvni neděla v měsicô, a tož to znamená, že ô hospudkê na hřišťô v Polomi se hrálo. Aspoň loni, gdêž smê se tam bêlê mrknót na konzert Velké dechové orchestr (VDO) Malá Haná, nám starosta Stanislav Pišťáku řikal, že to tam přes leto tak mivaji. Přêpomenót si to mužete TOŤ.

Tentokrát bêl nedělni čaje s dechovkó Hněvanka z Hněvotina. To ale zas až tak třeba nekemô nic moc neřekne, tak jak v připadě jinšich kapel, co dostalê svoje neoficiálni pomenováni, kery je nakonec proslavilo mnohem vic. Hněvanka teda néni nic jinšiho, než puvodni Dechové orchestr Jiřiho Pavlička. Ten pro změnô dřiv navázal na slavnó Dechovó hudbô Sigmê Lôtin. A smê konečně doma :-).

Na chvilečkô smê se bêlê teda v Polomi takê mrknót, ale pak smê mosêlê zas frčet pryč. Nekoštovalê smê teda nic z dobrot, kery se k dechovce nabizelê. To ôž je ale tak nejak náš osud! Pár fotek smê ale TOŤ stihlê.

Facebook0
  • DSC_2624

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy