placená inzerce
Déte nám vědět...

Nebujte se kytárovyho rekordô v Přerově, nebôde to tak horky!

placená inzerce
DSC_0175

Duben 13, 2018 6:58 / Furtovnik

Od nás – Loni na prvniho mája smê bêlê v Přerově na ôstavujicim Kytarovym rekorô v Přerově. Rok se s rokem zešil, kytárê hrajó furt a nové pokus o rekord, kerymô je Furtovnik mediálnim partnerem, je narychtované takê. Dete do teho?

Oproti loňskô se počet společnéch skladeb na rekordni produkcê ztrojnásobil. Psalê smê o tem TOŤ. Muhlo to možná nekeho vêděšêt, ale nic néni tak zly, jak vêpadá. Gdêž nezvládnete fšeckê, nigdo vám krkem nezakróti.

Jak smê se totiž dozvědělê od Pavla Ondrujovyho, keré kytarové rekord v Přerově organizôje, věc se má tak, že abê se muhl kytárista rekordô zučastnitn, stači, gdêž natrénôje jenom jeden šlágr z celyho play-lêstô. Aji to se počitá!

A tož nenechte se otrávit, nic na tem néni. Vêplňte TOŤ přihláškô a ôž konečně hrábnite do strôn, ať to pak na přerovskéch hradbách nejak vêpadá!

Pravidla a pokyny k účasti na akci

Pro úspěch akce a dobrou souhru účastníků je třeba dodržet jistá pravidla a pokyny. Dobře si proto přečtěte pravidla níže.

Je potřeba se přihlásit, abychom věděli, kolik účastníků máme očekávat.Přihlašovací formulář na 2. ročník kytarového rekordu

Písně není třeba se učit všechny, stačí minimálně 1

Pro souhru na akci kytarový rekord platí akordy v PDF přílohách (ve 2 případech dle not / tabulatur na www.e-chords.com). Odkazy na nahrávky originálů skladeb na YouTube jsou pro tuto akci jen DEMONSTRAČNÍ. Hrát se bude podle akordů v notách.

Aranže písní pro akci zpracovává doprovodná skupina Travellers. Případné dotazy k aranžím a čemukoliv souvisejícímu s hudební stránkou akce na adrese agentura.travellers@gmail.com

Píseň Marnivá sestřenice se bude hrát ve zvláště upravené verzi, ve slokách nebude modulace (zvyšování harmonií), zůstane se dle not v D dur

rekord

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy