placená inzerce
Déte nám vědět...

Máte doma neco, co nepotřebôjete, nebo potřebôjete, co doma nemáte? Třeba vám pomuže prostijovské blešák!

placená inzerce
BLEŠÁK

Březen 29, 2016 11:51 / Furtovnik

Od nás – Ale abêchmê zavčasô ôvedlê věcê na pravó mirô! Nende třeba o to, že máte doma přêbêtečny okna a spiš bê se vám hodilo nejaky fôtro… Sběratelsky zetkáni je hlavně pro zběratele a takê tê, keři se přêndó mrknót, co se zbirá a dá zbirat.

Bévá to tak nejak zhrôba co pul rokô, a tôto nedělô je prostijovské blešák pořádané spolkem Červeny baretê ôž popáty. Pochopitelně zběratelské blešák je o tym, že negdo neco má a jiné neco potřebôje, anebo chce do své zbirkê exponátu. A je jedno, ešlê to só filatélisti, numizmatici, falerestici, čê jici -tici nebo -isti.

Ptalê smê se Michala ‚Môšáka‘ Môchovyho, ešlê to bôde fčêlka trochô jináč, než před tém. Řikal, že pokračôjó pořáď ve sténym dôchô, včetně teho, že puvodni sobotê posledni dobó vêměnilê za neděle, což se jim osvědčêlo, jako dobré tah.

Páty Sběratelsky zetkáni je teda v nedělô 3. dôbna od 7 do 12 hodin v prostijovskym Národě. Mužete se jit jenom mrknót nebo třeba aji najit poklad. Ten svuj… Neco o tym minôlym blešákô se mužete dočist TOŤ.

Bleší trh duben

Facebook0
  • BLEŠÁK

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy