placená inzerce
Déte nám vědět...

Kytárê na přerovskéch hradbách poštvrty. Jaké bôde letos playlêst na prvomájové kytárové rekord?

placená inzerce
kytary

Únor 28, 2020 7:58 / Furtovnik

Od nás – Do 1. mája se muže zdát eště dlóho, ale je to otázka názorô. Dêť – jak je daleko od Vánoc? Aji letos se chêstá na přerovskéch hradbách kytárové rekord, keryho je Furtovnik znovô mediálnim partnerem. 

Loňské kytárové rekord smê mosêlê osobni učasťó vênechat, ale aspoň na dálkô smê bêlê ô teho. Na přerovskéch hradbách se zešlo 143 kytáristu, což bêlo vic, jak dvojnásobek ročnika předešlyho, keré o pár kósku překonal premiérô v rokô 2017. Konec koncu, psalê o tym TOŤ.

Negdo se pude na 1. mája lóbat, negdo pude na prvni májovó a negdo aji letos na přerovsky hradbê. A nemužem pominót aji variantô, že negdo zmákne fšecko zmiňovany. Zas takovó prácô bê to nedalo. Ale to fčêlka néni duležêty. Podstatňéši je to, co se bôde na 1. mája přê dalšim pokusô překonat počet kytáristu, keři zároveň zahraji jeden šlágr, hrát.

Od organizátoru mámê k dispozicê letošni playlêst. A rovnó mužem řict, že se o kósek vic přêtvrdilo. Zatimco v minôléch ročnikách to bêla hlavně kytárová klasika, tentokrát só na forhontě Clash (Should I stay or should I go), Nirvana (Smells like teen spirit), zavzpominá se aji na Ivana Krála (Mám svůj stín). Z českéch fláku se bôde hrát Sen od Lucie, čê Blues pro tebe (transp.+2), kery napsal Jiři Sôché a možná ani hromadô z vás netôši, že ho nazpivala ôž v rokô 1958 pozďéši dechovková ikona Pepiček Zima. A co přêrozeně nemuže ani letos chêbět, to je Hendrixovo Hey Joe, kery ke kytárovém rekordum neodmêslêtelně patři.

Tož zatim vite o letošni kytárovym rekordô fšecko, eště vám přêdámê odkaz, gde ôž fčêlka se mužete přêhlásêt. Stači kliknót TOŤ, sjet kósek niž a vêplnit přêhlašovaci formulář. A nic se nemosite bát, k učasti na rekordô nemosite ômět fšeckê ôvedeny šlágrê, stači brnknót klidně aji jenom jeden jediné. Třeba právě ten váš oblibené.

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy