placená inzerce
Déte nám vědět...

KIDSOK se omlóvá, na upravách jizdnich řádu se ôž maká. Změnê čekéte koncem měsica!

placená inzerce
řidič autobusu

Leden 11, 2018 8:15 / Furtovnik

Od nás – V ponděli odvolala krajská rada ředitela Koordinátora integrovanyho dopravniho systémô Olomóckyho kraja (KIDSOK) Jaroslava Tomika. Neřádê v novéch jizdnich řádech autobusu platnéch od 1. ledna 2018 to ale samo o sobě pochopitelně nevêřeši. 

Jak zminil odvolané ředitel ve svym vêjádřeni, kery smê zveřejnilê v utery, nástupem novéch jizdnich řádu se nakumulovalo mnohem vic problému, než si vubec dokázalê představit. Nešlo o to, že bê si lêdi mosêlê jenom zvêkat na neco novyho. Negde bêlê totiž postaveni před problém, jak se dostat do práce nebo do školê. A to ôž pak néni žádná sranda.

Teprve včerá smê takê zaregistrovalê lêdi od ARRIVÊ, jak po vic, jak tédňô teprová vêlepôjó jizdni řádê po zastávkách. Z omlôvê, keró zveřejnil na svéch stránkách KIDSOK ve středô, je jasny, že ani to néni konečná. Pokaváď ste se teda ôž snažêlê nejak podle novyho zařidit, muže se stat, že koncem měsica bôde fšecko zas jináč. Ale snaď ô jenom k lepšimô.

A fčêl teda text zmiňované omlôvê v plnym zněni:

Vážení cestující,

omlouváme se za nepříjemnosti, které Vám vznikly při cestování v IDSOK od počátku letošního roku. V současné době se intenzivně ve spolupráci s dopravci snažíme vzniklé nedostatky řešit a revidovat stávající JŘ. Pro tento účel bylo vyblokováno několik pracovníků KIDSOK, kteří se úpravě JŘ plně věnují. Postupně se snažíme zapracovávat chybějící spoje sloužící zejména pro základní dopravní obslužnost do škol, zaměstnání a do zdravotnických zařízení, pečlivě se věnujeme také návaznostem spojů. První větší změny, prosíme, očekávejte na konci měsíce ledna.

Vašich oprávněných stížností a připomínek, ale i podnětů, je mnoho. Vzhledem k tomu, že všechny posuzujeme a zpracováváme individuálně, abychom Vám v maximální možné míře vyhověli, žádáme Vás o trpělivost v očekávání odpovědi na Vaše písemná vyjádření. Změny JŘ vyžadují množství dní pečlivé práce a bohužel nejsme schopni na Vaše dotazy odpovědět obratem.

K nezobrazování odjezdů jiných autobusových spojů než jen DPMO v přednádražním prostoru města Olomouce došlo z technologických a smluvních důvodů. KIDSOK nastalou situaci intenzivně řeší s dopravcem ARRIVA MORAVA, a. s., který v uplynulých letech přenos dat zajišťoval.

Přijměte, prosím, ještě jednou naši omluvu.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy