placená inzerce
Déte nám vědět...

Gdo je hrdinama regijónô? Přêndite do Šantovkê, ale žádné galavečir a snobárňô nečekéte!

placená inzerce
hrdinové titul

Březen 23, 2017 10:18 / Furtovnik

Z Olmika – Zpravidla névěčima hrdinama só ti, o keréch se moc nemlovi, nedávaji svoje záslôhê na odiv. Nedostávaji oceněni ve světle ramp a nenechávaji se s něma fotit papaláši a hvězdê šoubyznysô, abê se vědělo, že oni takê…!

Hrdinê regijónô představôje ode dneška olomócká Šantovka. Třê dni se toď bôde prezentovat integrované záchranné systém (IZS), a každé deň bôde věnované jinšimô řemeslô. Ve štvrtek se předvedé záchranka, v pátek só na fothontě polêcajti a sobota bôde hasičská. Oč bôde během techto dni kráčet, si mužete naštôdovat na plagátě pod článkem.

Během akčnich programu je v Šantovce narychtovaná aji véstava historické hasičské technikê, keró sem přêvezlê z hasičskyho muzea v Brodkô ô Prostijova. Ta ôž je instalovaná od včeréška (22. března) a mužete jô po cestě mezê kvelbama omrknót eště do neděle (26. března).

Abê se vám lip rozméšlelo, ešlê do Šantovkê vêrazêt, a né jenom šopingovat, přêdávámê aji 2 videa mlôvčiho hasiču a záchrankê Zdenka Hošákovyho, keré sóhlasêl s tém, že mužem. Tož se mrknite.

hrdinové

 

 

 

 

 

 

 

Facebook0
  • hrdinové titul

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy