placená inzerce
Déte nám vědět...

Drsoň šofér. Přê karambólô v Plômlově k žádné škodě nedošlo, ale nabórné potom potřeboval ôkázat, gdo má navrch!

placená inzerce
Plumlov 2

Březen 12, 2020 11:15 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Připad, keré zmiňoje polêcejni mlôvči František Kořinku, se stal sice ôž před Vánocama. Fčêlka ale padla kosa na kameň a podezřelé hrôbián má v rôkách sděleni o poškozeni cêzi věcê.

Jak k temô fšeckymô došlo? Bêlo to 20. prosênca v centrô Plômlova. Jedenašedesátileté šofér Toyotê zastavil před přechodem pro chodce. Na tym bê nic nebêlo, to se má. Dvaaštêrêcetiletá šoférka v Ševroletô to ale neôšlajfovala a z lehóčka na auto před sebó přêtiskla. Taková polézanica, ale muhlo to dopadnót daleko huř.

Jediná změna, co bêla na Toyotě patrná, tož bêla otištěná eSPéZetka na špinavym náraznikô (na titulni fotce). To ale pána rozčilêlo natolik, že  pani šoférce se jal durazně vêsvětlovat jeji proviněni a slova si přê tym zrovna nevêbiral. A abê vulgárnimô monologô dodal na vážnosti, tož dvakrát praštêl pěsťó do kapotê. Jak se přê samotnym karambólô nic nestalo, tak rohovnické sóboj s Ševroletem přêšil po opravě na 9 tisicu.

Teď teda se karta obrátila. S poškozenyho je poškozujici, aji gdêž je jasny, že aji šoférka za svoje nedobržděni neco schêtala. Pán z Blanenska si teda fčêlka převzal na plômlovské slôžebně záznam o sděleni podezřeni pro přečin poškozováni cêzi věcê.

Fotkê só z polêcejnich zdroju.

 

Facebook0
  • Plumlov 1
  • Plumlov 2

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy