placená inzerce
Déte nám vědět...

Do Humpolca bê se neměl stěhovat jenom Hlinik, ale aji podnikateli. Litovel je pátá v republice!

placená inzerce
Mesto_pro_byznys_Olomouckeho_kraje_Oceneni

Duben 27, 2016 7:03 / Furtovnik

Z Práglô – Před třema tédňama smê psalê o krajskym žebřičkô hodnoceni Města pro byznys 2015. Fčêlka přêšlo na lámáni republikového chleba. Ani tam se ale hanácké premiant neztratil.

Jenom pro pořádek zhrňmê, že do hodnoceni Město pro byznys só zařazeny fšeckê obce s rozšéřenó pusobnosťó, tech je v republice 205, a 22 městskéch části Hlavního města Prahê. Po krajskéch kolech bêl fčêl zestavené žebřiček v rámci celé republikê.

Nôtny řict, že vitězné Humpolec titul neziskal poprvni. Dokonce letos završêl svuj hattrick, protože prvenstvi si odnesl ôž v rokô 2008, 2013 a letos. Tož je jasny, že bêlê tak trochô favoritama. Drôhá skončêla Dobruška a třeti loňské vítěz – Nová Paka. V tymto obsazeni ‚na bedně‘ se rozhodně naša Litovel na pátym mistě nemá za co stêdět. Navíc mámê mezê patnástima nelepšíma eště jednyho reprezentanta Olomóckyho kraja – na osmym mistě Šumperk. Nezbévá nic jinyho, než obóm městum pogratulovat.

Pokaváď se chcete dočist vic o tymto hodnoceni, mužete mrknót TOŤ, gde smê neco málo psalê přê vêhlašováni krajskéch vysledku.

Facebook0
  • Mesto_pro_byznys_Olomouckeho_kraje_Oceneni

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy