placená inzerce
Déte nám vědět...

Chlápek prudil, tak dostal kriglem po palêcê

placená inzerce
Krigl

Říjen 24, 2014 13:05 / Furtovnik

Od měšťáku z Prostijova – Mladé pacholek si moc dovoloval a slečna sporê s nim vêřešêla po svym. Dêž si totiž nedal řict a pořád otravoval a bêl sprosté, majzla ho kriglem přes kebôlô. Nô situačkô mosêlê ôklidnit až přislušnici městské polêcie.

Fšecko se to odehrálo v sobotô nad ránem mezê štêrêadvacetiletym klukem a sténě staró, teda mladó, slečnó v jakymsê prostijovskym barô. Zavolal je právě ten mladé chlápek s bóló na hlavě. Teda ona to nebêla bóla, ale pré tržná rana na čele. Povidal, že mô to ôdělala jedna z přitomnéch slečen.

Ale ta děvčêca polêcajtum vêsvětlêla, jak to bêlo a hlavně proč to tak bêlo. Ten šohaj ji totiž sprostě nadával, doslova, jak piše mlôvči měšťáku Jana Adámkova, jô častoval hrôbéma vyrazama. Navic ji bral ji židlô pod prdeló, flusal kolem sebe a dokonce aji na ňô. Teda na tô děvčêcô. A nedal si řict, nenechal teho, tož ho flákla kriglem. Nô podle nás si to zaslóžêl. Ale měšťáci to vidělê jinak.

Celó záležêtosť předalê správnimô orgánô pro podezřeni z přestupkô proti občanskymô sóžêti. A co se tyká ôrážek, poôčêlê jô, že muže podat návrh do třech měsicu ô komise pro projednáváni přestupku Statutárniho města Prostijova. Nô néni to na tečkô mezê očê? :D

 

 

Facebook0
  • Krigl

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy