placená inzerce
Déte nám vědět...

Chcete pořádné bigboš? Mámê volňáskê na SBB v Přerově!

placená inzerce
sbb výřez

Březen 9, 2018 7:28 / Furtovnik

Od nás – Na přerovské konzert polské legendê SBB smê vás zvalê TOŤ. Klôci ôž doma štelôjó GéPéeSkô na Moravô, a tož pokaváď máte rádi svět, ‚gde je mozêka eště normálni’, mělê bêste si na přišti pátek večir ôdělat čas takê!

V dobrym bê se dalo řict, že SBB só staři pardáli, keři vijó, jak se na mozêkantské lopatě sedá. Od rokô 1971, gdê začlê hrát, tož teho nabrnkalê požehnaně, ê gdêž jejich žánrovy zaměřeni na rock, blues a jazz-rock, je spiš pro znalce a fajnšmekrê, žádná masová estrádni kultura…

Určitě ale muže přiznivce jejich mozêkê zajimat, že je to letos jediné konzert SBB v České republice. A tak bê bêlo škoda to předem odpiskat. Mámê k temô eště pro vás dalši motivacô. Dávámê do hrê volňáskê. Tê mužete vêhrát za předpokladô správné odpovědi na našô otázkô, a pak trochê štěsti přê losováni. Ptámê se: Odkáď kapela SBB pocházi? Odpovědi nám posiléte na náš redakčni mail furtovnik@gmail.com do uterka 13. března 6 hodin večir. Snaď vám nemosimê přêpominat, abêste se aji podepsalê, protože z nekeréch mailovéch adres skôtečnyho odesilatela fakt přê nélepši vulê nepoznámê.

Sótěž o listkê začiná FČÊL!

sbb

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy