placená inzerce
Déte nám vědět...

Chcete pomuct Emičce? Přêndite přišti sobotô na Sigmô ze Slávkó!

placená inzerce
emička ultras titul

Březen 30, 2016 11:18 / Furtovnik

Od nás – V nedělô 7. unora pořádal Pepa Bartošu pod záštitó Charitê Konica Benefični koncert pro Emičkô. Vêbralo se tenkrát přes 127 tisicu. Tym to ale nekonči. Fčêl se rozhodlê ôdělat neco podobnyho fanóšci olomócké Sigmê!

Sigmáčti Ultras se fakt vêcajchnovalê. Nepořádaji benefični koncert, jak v připadě Konice, kerymô smê dělalê mediálni parťákê, ale rozhodlê se pomuct po svym. Jak ôž asi hromada lêdi vi, třéletá Emička Odehnalova z Konice trpi vzácnó formó rakovinê, kerá napadla měkky tkáně. Jeji léčeni néni rozhodně jednodôchá záležêtosť, a kromě nákladu na samotnó léčbô to stoji hromadô peněz aji jeji néblêžši, keři se o ňô staraji. Emička je ale bojovnica a třeba ji pomuže aji morálni podpora, keré se ji dostává.

Ale fčêlka ke konkrétni věcê. Fanóšci SK Sigma Olomouc Ultras 1919 se rozhodlê během atraktivniho zápasô Sigmê proti Slávii Praha ôspořádat Celostadiónovó sbirkô pro Emičkô Odehnalovô. Zápas začiná v sobotô 16. dôbna od 17 hodin a aji mê věřimê, že kromě fanděni zbôde přitomném na tribunách aji dosť nadšeni pro podporô Emičce. Určitě to stoji za to. A pro tê, co na fotbal nechodijó nebo jim to nevênde, plati pořáď čilo učtô, na keré mužó přêspivat. Je to 115- 1060670297/0100, VS – 7

pro emičku ultras

Facebook0
  • emička ultras titul

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy