placená inzerce
Déte nám vědět...

Bôblêna znovô na scéně. Déte PRYORum hlas ve finále CzechParáda 2019!

placená inzerce
pryor 1

Prosinec 28, 2019 15:30 / Furtovnik

Od nás – Z kraja rokô, konkerétně od konca ledna do konca unora, na TV Rebel sótěžêla hanácká kapela Pryor s titulnim šlágrem svyho CéDéčka ‚Bublina’. A vedlo se jim, aji dik vašém hlasum, ohromnym zpusobem.

V pěti sótěžnich kolech bêla Bôblêna dvakrát drôhá a třêkrát hlasováni vêhrála. Pak ôž mosêla podlevá pravidel ze žebřičkô vêpadnót. Neco z té dobê si přêpomeňte TOŤ nebo TOŤ. Fčêlka só ale Pryoři na Rebelô zas!

Néni to drôhá šanca, jak se negdê stává, ale odměna v podobě zařazeni mezê 10 finalistu z celyho ročnikô 2019. Bôblêna je znovô na scéně a za vašé podporê má šancô převálcovat zbêtek světa. Dete do teho?

Hlasovaci listek nandete TOŤ. Stači jenom na řádkô kliknótim na kolečko ô třetiho řádkô (to je PRYOR a Bôblêna) a pak dule na stránce to odpinknót na ikonce HLASOVAT. A máte podělany. Jenom přêpominámê, že z každé IP adresê je možny hlasovat jenom jednó. Je potřeba to zvládnót do 9. ledna, gdê hlasováni konči. Fšecko to fungôje, aji gdêž se na hlasovacim listkô nezobrazôje obrázek z odkazem na samotné klip. Sami smê to prublê a ôž mámê odhlasovany.

A fčêlka eště vzkaz od samotnéch PRYORu.

Vážení přátelé, Pryorheads a všichni lidé, co nás máte rádi a líbí se vám naše muzika, je to tady!!!
Díky vám jsme v celoročním kole Czechparády na tv Rebel, a proto vás znova prosíme o váš hlas .
Hlasovat pro Pryor – Bublina a co za to? Samozřejmě naše neskonalá vděčnost, dobrý pocit, že jste nás podpořili a k tomu všemu časem přihodíme další videa a songy. na kterých právě pracujeme . Hodně lákavé nemyslíte?
Tak hlasujte!!!
Děkujeme, vás Pryor
P.S.: Moc se na Vas těšíme na koncertech v roce 2020, termíny zveřejníme brzy

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy