placená inzerce
Déte nám vědět...

Pryoři se na TV Rebel vêcôralê pod mostem a pak dalê Bôblênô. Hlasujte v Czechparádě!

placená inzerce
pryor1

Leden 26, 2019 8:59 / Furtovnik

Od nás – Jit se vêcôrat do televize, to se muže zdát ôž hoooodně punk. Ale co – Pryoři to dalê :-) ! Přêrozeně to bêla ale jenom taková sranda na uvod pátečni Czechparádê na TV Rebel, keró celó provázel rozhovor s Hanákama!

Kapela Pryor bêla sice v telce prezentovaná, jako z Olmika, ale mê co vimê, tož vimê, že to néni uplně tak. Ale pro zjednodôšeni pro neznaly divákê je to jasňéši. V tédňô smê muhlê sledovat spaniló jizdô klôku do Ostravê na natáčeni, v pátek večir pak přêšla jejich velká televizni premiéra s nénovjéšim klipem.

Pěsnička Bôblêna je aji titulnim šlágrem z jejich prvniho CéDéčka, kery křtilê v červnô na Recesfestô v Mezêcách. To smê psalê TOŤ. V záři se pak točêl zmiňované klip, keré ôvedlê do světa v lêstopádě. Přêpomenót si to mužete pro změnô TOŤ.

Klôci na Rebelovi poplkalê o ledasčim, třeba aji o dalšim klipô, keré bê měl rozhébat JAWÔ 50, čê o připadnym dalšim CéDô. Ale to hlavni – klip Bôblêna bêl nasazené do Czechparádê jako novinka. Jak se ji bôde dařêt ve vyběrô sedmi rockovéch fláku záleži aji na vás. Jednodôchym hlasovánim TOŤ  mužete Pryorum nejaké ten bodik přêdat, abê ostatni vědělê, zač je teho na Hané bigboš!

Facebook0
  • pryor1
  • pryor2
  • pryor3

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy