placená inzerce
Déte nám vědět...

ZUŠkê mělê svuj deň, přêpojila se aji ta konická

placená inzerce
open

Květen 31, 2017 8:49 / Furtovnik

Z Konice, s fotkama Tomáša Vrbovyho – ‚Liduškê‘ só neco, co se ve světě nevidi. A tož néni od věcê se tym náležêtě pochlôbit. Na utery 30. května si vêmêslêlê celostátni hepening ve veřejnym prostorô ZUŠ OPEN.

Ochrannó rôkô nad ZUŠkama v tymto připadě vzala operni pěvkyňa Magdaléna Kožená prostřednictvim svyho nadačniho fondô. Na utery 30. května se po celé republice otevřelê ani né tak dveřê ZUŠek, jak spiš z tech dveři vêšlê učiteli a žáci sami, abê se představilê negde tam, gde je muže každé vidět. Teda ve veřejnym prostorô.

Jednó z 355 škol, kery se k ZUŠ OPEN přêpojilê bêla aji ta konická. Na zámkô, nádvoři aji v zámeckym parkô se prezentoval vytvarné, tanečni ê hudebni obor. Sice do teho trochô réchlo, aji bóřka se honila kolem, ale nakonec se stihlo fšecko, co bêlo v programô. Navic instalovaná vystava vytvarnyho oborô v zámecké galérii bôde otevřená až do konca června, přesně do 29. 6., a kromě pracovnich dni je přistupná aji během vikendu.

Jak to bêlo na konickym ZUŠ OPEN se mužete TOŤ mrknót na fotkách ředitela konickyho kulturákô Tomáša Vrbovyho, keré ZUŠ OPEN hostil ‚doma‘ na zámkô.

výstava zuš

 

Facebook0
  • open

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy