placená inzerce
Déte nám vědět...

ZRÁDNY KOČÊČI HLAVÊ: Na Strážô z nich bêla pasť na Bavoráka!

placená inzerce
DN Stražisko 1

Červenec 15, 2018 10:38 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Sêlnica z dlažebnich, gdêž je pěkně ôdělaná, tož má neco do sebe.  Jenomže skétá aji ruzny zálôdnosti. A pokaváď se s tym nepočitá, muže bêt aji zle. O tym se přesvědčêl šofér na Stražêskô.

Pochopitelně samotny dlažebni kostkê za to nemužó. Od teho só dlažebni, abê se z nich dláždilo. V pátek kolem pul drôhé po poledňô trochô sprchlo a to bêl kameň urazô. Neštěsti bêlo na světě na ten šup.

Šestadvacetileté mládenec za volantem Bavorákô si to mastil přes Strážo. Jenomže jak bêlê tê kostkê posopleny, dostal na nich vlivem nepřêzpusobeni rychlosti povaze a stavô vozovkê smêk, napálêl to napřeď do zaparkovanyho Volkswagena, pak do kovové bránkê, dřevěnyho plotô a nakonec do betónovyho slópô vêsokyho napěti. Ten to ôstál!

Nikemô se naštěsti nic nestalo, požêti před jizdó bêlo vêlóčeny déchánim, ale ze zpusobenó škodó je to ôž horši. Na autech, bránce a plotô to dalo dokôpê 130 tisicu, slóp vêsokyho napěti naštěsti přežêl uplně bez óhonê. Samotnyho šoféra dopraváci eště navic océchovalê dvótisicovym flastrem.

Fotkê mámê z polêcejnich zdroju.

Facebook0
  • DN Stražisko 1
  • DN Stražisko 2

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy