placená inzerce
Déte nám vědět...

Zloděja prozradilê fusekle, pod tihó dukazu kápl božskó!

placená inzerce
Pláštěnka

Červenec 18, 2019 8:47 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Připad, keré bê se muhl zapsat do dějin kriminalistikê. To só furt nejaky moderni metódê odhalováni zločinô. V tymto připadě stačêlo pátračce chlapum zkontrólovat fusekle.

To je takové přiběh. V jedné dědině na Prostijovskô, polêcejni mlôvči František Kořinku nepiše gde, došlo ke vlópačce do jistyho kvelbô. Jak se nakonec ôkázalo, na svědomi to měl třêatřêcetileté borec, keré makal ve firmě negde kósek vedle.

Ráno vêrazêl dřiv do rachotê, abê mezê tém stihl eště aji svuj tajné plán. Jenomže to nezačlo zrovinkatě nélip. Po poôžêti hrôbyho násêli, abê se tam vubec dostal, se vrhl ke kasê. V ni ale bêlo jenom pár drobnéch. Čórl teda aspoň foťák, ten ale nechal ležet na zidce, gdêž bral roha. Nakonec je z teho teda jenom škoda poškozenim za 4 500 kaček.

Do věcê se ale vložêla přêvolaná pátračka. Slôžebni pes Spike chêtil stopô a pak ôž to šlo ráz na ráz. Navic bêl k dispozicê aji videozáznam bezpečnostni kamerê, na keré bêl pachatel v šedé pláštěnce a zářêvě biléch fuseklich. A to bêla ta jeho chêba. Stopa k němô teda nevededla podlevá smradlavéch fusekli, ale jejich barvê. Bêl totiž jediné, keré přêšil ten deň v biléch fuskách do fachê.

Navic v košékô na jeho bicyglô našlê aji pláštěnkô podobné té, co měl lotr na videô a podrážkê jeho škarbalu odpovidalê stopě, keró Spike vêčmôchal. Tiha dukazu a svědomi nakonec přênôtila dotyčnyho k přêznáni. A to bêla taková pěkná tečka za tymto připadem.

Fotkô dotyčné pláštěnkê mámê z polêcejni zdroju

Facebook0
  • Pláštěnka

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy