placená inzerce
Déte nám vědět...

Zloděja přes vrátnicô nepôstilê, asi neměl pichačkô!

placená inzerce
bezpecnostni-stojan-na-kola

Duben 30, 2015 10:47 / Furtovnik

Z Litovle od polêcajtu – Těžko řict, ešlê se klôci nemělê, jak dostat dom, nebo si chtělê přêvêdělat. Polêcejni Marie Štrbákova piše o dvóch vélôpkách, co dostalê zálôsk na kola. Akca se ale moc nepovedla! 

Asi si hošani trochô pospalê. Na lov se vêdalê chvilkô před polednem. V Litovlê na Palackyho ôlêcê, tam je pivovar, tož néspiš tam ocáď, starši ze dvóch lupiču z Olomóca ve věkô 20 a 28 let hópl přes plot a z parkovaciho prostorô pro kola nédřiv odvelzl bicykl Kenzel Shad. Ten podal parťákovi přes plotek ven. Pak se vrátil a vêbral si eště jedno kolo pro sebe, v tymto připadě Author Stratos.

Na ten šup je tam ale načapalê lêdi z fabrikê a dotyčné, co měl tô smolô a bêl ve vnitřkô, se dal na uprk. Nebêlo teho časô lizt zpátky přes plot, tož to vzal přes vrátnicô. Tam si ale zapomněl orazêt pichačkô nebo co, a polapilê ho. Klec spadla nakonec aji na jeho komplica. Vzhledem k temô, že ôž nejaké ten škralóp maji za sebó, muže je to stát 6 měsicu – 3 leta v basê. Ešlê jim tam dovolijó jezdit na kolech, to ale nigdo nevi!

 

Facebook0
  • bezpecnostni-stojan-na-kola

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy