placená inzerce
Déte nám vědět...

Zloděj ôkradl králiči samicô. Na chov nebo do kastróla?

placená inzerce
Králík1

Prosinec 30, 2015 6:25 / Furtovnik

Od šômperskéch polêcajtu – To se ôž ani nepřestávámê divit a ztrácimê nadějô, že bê nás ôž nemuhlo nic překvapit. Taková krádež králika přimo z králikárně je teho zářnym přikladem.

Je teda fakt, že se bliži čas shánět chovny kôsê pro bližici se chovatelskó sezónô. Ale on takové králik na smetaně takê néni špatné. Jaky pohnôtkê vedlê neznámyho pachatela k vlópáni se do králikárně, to vi asi jenom on sám.

Polêcejni mlôvči Jôsêf Bednařiku informôje, že negdê od 23. prosênca do Štědryho dňa po překonáni oploceni vlezl gdosê na zehradô ô rodinnyho domkô na ôlêce Rudé armádê ve Velkéch Losênách. Těžko ale řict, co si o pachatelovi mêslêt, keré prostřêhal pletivo ô dviřek do králikárně misto teho, abê jô jak správné hospodář normálně otevřel. Možná to ale nešlo, těžko řict. Dêž se mô to ale podařêlo, čmajzl ocáď chovnó králiči samicô v hodnotě třech stovek.

Mělê bêchmê pochopeni pro to, že né každé si dává na Štědré deň kapra, ale taková krádež králika ke štědrovečerni večeřê je hneď dvojnásobné hřich, protože kromě porôšeni pustô je to aji trestné čên krádeže vlópánim a porôšeni domovni svobodê. Aji s poškozenó králikárňó je zpusobená škoda asi 400 korôn.

Facebook0
  • Králík1

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy