placená inzerce
Déte nám vědět...

Zemědělské harabóz rozpáral na ‚Tiché‘ Superba, jak plechuvkô sardinek. Škoda je statisicová!

placená inzerce
DN Tichá 5

Říjen 14, 2019 12:11 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Že zemědělsky mašinê só čim dál věči, to si ôž asi každé fšiml. Potkat ale takové hačaperk na sêlnicê a mosêt si s nim vêhnót, to je kolêkrát pořádné šoférské majstrštyk. Tentokrát se to ale nepovedlo. 

Potkat se v nedělô večir na sêlnicê ze zemědělskym strojem, s tym bê jeden zas tak nečital. Ale stalo se. Před sedmó hodinó si to mastil od Domamêslêc ke Smržêcám tachtór Massey Fergusson, keré měl na prdelê pověšené krám na rozbijeni pola před setim. Doprotivkê tym časem jelo Superbéčko. Nejak se ale v tym mistě nemuhlê popasovat.

Přê vêhébáni Superb zachêtil blatnikem o harabóz a ten se do něho zahřébl, jak otvirák na konzervê. Nakonec Škodověnka skončêla mimo autostrádô. Jenom štěsti, že to neprošlo durch dveřma! Aji tak šofér ôtrpěl zraněni, kvulêvá kerymô ho mosêlê ošetřet v prostijovskym špitále.

Celkově to nadělalo škodê za 200 tisicu, nigdo z šoféru nenadéchal, dalši okolnosti se šetřijó. Během vêprošťováni mosêla bêt aji nejakó chvilkô sêlnica zavřená. Fotkê mámê z polêcejnich zdroju.

Facebook0
  • DN Tichá 1
  • DN Tichá 2
  • DN Tichá 3
  • DN Tichá 4
  • DN Tichá 5

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy