placená inzerce
Déte nám vědět...

Ze Zlina smê si přêvezlê bakalářa. Našeho promovanyho!

placená inzerce
IMG_20190710_180308

Červenec 11, 2019 9:48 / Furtovnik

Ze Zlina a od nás – Gdêsê smê na Rádiô Haná mudrovalê o tem, že děti nésó od teho, abê nám dělalê radosť. Tô radosť si mosimê ôdělat mê sami z teho, jak se našém děťum v žêvotě vede. A taková promoca určitě duvod k radosti je!

Ve středô smê si ôdělalê vélet do Zlina. A to né jenom tak pro nic, za nic. Na Univerzitě Tomáša Baťê se toť ve velkym promovalo. A mimo jinšiho se rozdávalê aji bakalářsky diplomê v oborô Všeobecná sestra. Pochopitelně ta zdravotni.

Mezê novopečenéma sestřêčkama promovalê aji dvá bratři. A jeden z nich bêl náš Tom. Mět doma nekeho od fochô se dêcky hodi :-) , ale to nebêl ten duvod, kvulê kerymô bê třê leta ležel v knižkách a nakonec se z něho stal aji spisovatel, gdêž zepisoval bakalářkô. A toto rozhodně néni vêsoká, kerá bê se dala jenom tak proflákat. Navic to fšecko stihal dálkově přê prácê ve špitále. Bêlê smê cely třê leta ô teho, tož vimê aspoň trochô, co to obnáši, ê gdêž je nám jasny, že o hromadě dalšich uskali a povinnosti nemámê ani tôcha.

Jak Toma známê, rozhodně je titul v dobréch rôkách a naše zdravotnictvi s nim v žádnym připadě neprohlópi. A mê smê pyšni na to, že to dokázal a že je to náš Bc. Tomáš Havelka. Ešlê vás zajimaji eště aji nejaky fotkê, só TOŤ.

 

Facebook0
  • IMG_20190710_180308

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy