placená inzerce
Déte nám vědět...

Zdřimnóti za 8,5 mega. Kamijón v pátek nad ránem bóral v Prostijově auta ê plotê!

placená inzerce
DN Prostějov (3)

Listopad 9, 2019 8:10 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Vyhodó sna je, že ať se vám zdaji sebevěči hruzê,  nakonec se probôdite a zjistite, že naštěsti zvostalo fšecko přê starym. To si ale nemuhl řict v pátek brzo ráno štêrêcetileté šofér kamijónô Merdedes-Benz.

Ke zmiňovanymô karambólô došlo v pátek ve 4:30 v Prostijově na sjezdô z dálnice D46 ve směrô od Vyškova. Sám šofér přêznal, že za to muže néspiš mikrospánek. Ale následkê teho zadřimnóti rozhodně za ‚mikro‘ pokládat nende.

Nédřiv náklaďák vêjel mimo sêlnicô. Že porazêl dopravni značkô, to bê bêlo to posledni. Pak ale projel plotem a v areálô ze zaparkovanéma novéma autama jich 27 zramoval. Potom plotem na drôhé straně zas vêjel ven.

Konečné učet za chvilkovy zdřimnóti bê ale bêlo lepši rozhodně zaspat. Škoda na poškozenéch autech je 7 mega, dalši miljón na kamijónô, ostatni zařizeni areálô ôtržêlo ujmô za dalšich 600 tisicu!

Co bê asi prvni hneď každyho napadlo je, že bêl šofér néspiš navalené. To ale vêlóčêlo décháni ê test na dalši návêkovy látkê. Celá věc se dál šetři.

Fotkê mámê z polêcejnich zdroju.

 

Facebook0
  • DN Prostějov (1)
  • DN Prostějov (2)
  • DN Prostějov (3)
  • DN Prostějov (4)
  • DN Prostějov (5)
  • DN Prostějov (7)

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy