placená inzerce
Déte nám vědět...

Zdenek Hošáku od hasiču zabodoval v hitparádě tiskovéch mlôvčich

placená inzerce
hošák

Únor 10, 2018 9:43 / Furtovnik

Od nás – Dělaji se žebřičkê ledasčeho. Negdê to má věči smêsl, negdê menši, a negdê de o uplny hovadinê. Mezê takovy ale rozhodně nepatři hodnoceni tiskovéch mlôvčich podle množstvi citaci v médiich.

Objevila se hitparáda tiskovéch mlôvčich bez ohledô na to, za keho mlovijó. Hodnoceny bêlo obdobi od 1. 1. 2017 až do Silvestra. Teda celé minôlé rok. A jak vysledková lêstina ôkázala, aji Haná má v tymto řemesle svoje želizka v ohňô.

Mlôvči Hasičskyho záchrannyho sborô Olomóckyho kraja Zdenek Hošáku se s počtem vêjádřeni pro média 4 229 ômistil na desátym mistě v republice. Pravda, na Ovčáčka s vic jak 25 tisicama citaciema, nebo střibrnyho Tomáša Hulana od pražskéch polêcajtu s nejakéma 15 tisicama, to eště néni, ale fakt, že na desátym mistě je vubec jako prvni mimopražské, takê určitě stoji za zminkô.

Se Zdenkem Hošákovym se trochô známê, dêž je přiležêtosť, posedimê a pokecámê aji o jinšich věcech, než gde co hasiči zachraňovalê, a tak vimê, že v tymto je to člověk na svym mistě. Naopak ctimê aji to, že né dêcky mosi bêt po rôcê, tak ho zbêtečně neotravôjemê nejakéma hlóposťma třeba aji o třech hodinách v nocê, jak to dělaji nekery jinači média.

A tož slavte a třê dni se radujte, Zdenek Hošáku si to zaslóži.

mluvčí

 

Facebook0
  • hošák

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy