placená inzerce
Déte nám vědět...

Zasportovat si muže každé. V Jesencô se ôtkalê tymê domovu pro seniorê!

placená inzerce
SH 2018 Jesenec 021

Červen 19, 2018 7:51 / Furtovnik

Z Jesenca, s článkem ê fotkama od Blankê Dostálové a Marie Zajičkové – Gdêž je chôť hébnót kostró, néni uplně podstatny, že nedáte stovkô pod 10 vteřên. Do Jesenca se sjelê reprezentace na Sportovni hrê.

Sami smê ô teho nebêlê, napsalê nám ale Blanka Dostálova a Marie Zajičkova, k temô přêdalê eště aji nejaky fotkê. Rádi smê kévlê na jejich požádáni, ešlê bê to šlo zveřejnit na Furtovnikô. Ať se o tym dovijó aji ostatni. Pro sebe si to rozhodně nenechámê, ale protože o tym sami moc nevimê, přêdávámê celó zprávô, jak nám jô z Jesenca poslalê. Na fotkê se mužete mrknót TOŤ.

XIII. SPORTOVNÍ HRY JESENEC

Téměř symbolicky proběhly dne 13.6.2018  XIII. sportovní hry pořádané Domovem pro seniory Jesenec,  konané pod záštitou Bc. Pavla Smetany, náměstka primátorky Statutárního města Prostějova, a Jana Kvapila, starosty obce Jesenec.

Kvůli nepříznivému počasí se hry konaly v Kulturním domě v Jesenci v těsné blízkosti areálu Domova pro seniory.

Na SH soutěžilo celkem 6 družstev z domovů pro seniory z blízkého okolí – Domov pro seniory Červenka – oddělení Litovel, Dům seniorů František Náměšť na Hané, Domov seniorů Prostějov- Nerudova ul., Dům pokojného stáří Bohuslavice, Centrum sociálních  služeb Prostějov a samozřejmě nechyběl ani domácí tým Domova seniorů Jesenec.

Nálada byla vskutku soutěživá, družstva absolvovala sportovní disciplíny – florbal, minigolf, kuželky, pozemní šipky a holandský billiard. Sportovní nasazení členů družstev bylo ohromující, touha si nejen zasoutěžit, ale dobře se pobavit a umístit na medailových pozicích, byla ohromná. A že se dařilo!

Každý zúčastněný tým si odvezl krásné upomínkové předměty a družstva, která se umístila na medailových pozicích, pak i hodnotné ceny, vítězné poháry a medaile, na které přispělo veřejnou finanční podporou STATUTÁRNÍ MĚSTO PROSTĚJOV.

Poděkování patří všem organizátorům a hlavně soutěžícím, kteří si zasportovali , pochutnali si na výborném občerstvení a skvěle se pobavili.

Radost z umístění  na medailových pozicích slavila tato družstva:

Zlatou medaili, pohár a krásný dárkový balíček získalo družstvo Domova pro seniory Červenka – oddělení Litovel.

K velké radostí pořadatelů se na druhé, stříbrné pozici, umístilo domácí družstvo Domova pro seniory Jesenec.  Za svůj skvělý výkon bylo rovněž odměněno dárkovým balíčkem, nechyběla medaile pro každého člena družstva a týmový, stříbrný pohár.

Třetí, bronzové umístění si zaslouženě vybojovalo družstvo Domova seniorů František z Náměště na Hané.

Za nejlepší sportovní výkon jednotlivce byla oceněna Petra TUŠKOVÁ z Centra sociálních služeb Prostějov.

Děkujeme všem zúčastněným týmům, gratulujeme vítězům a příští rok se opět těšíme na další, v pořadí už XIV. SPORTOVNÍ HRY 2019 v Jesenci.

 

Facebook0
  • SH 2018 Jesenec 021

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy