placená inzerce
Déte nám vědět...

Zase neco z Hané do celé republikê: Časopis MY piše o Václavô Obrovi!

placená inzerce
obr1

Listopad 9, 2018 10:05 / Furtovnik

Od nás – To to dêcky tak ôteče. Ve štvrtek vêšlo lêstopadovy čislo časopisô MY z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska. Aji tentokrát se v něm objevôje matroš z furtovnické dilnê. Václava Obra vám asi představovat nemosimê…

…ale za představeni restaurátor historickéch kočáru a majitel Muzea kočáru v Čechách pod Kosiřem zbêtkô republikê rozhodně stoji. A do zábavnyho měsičnikô o vážnéch věcech MY Václav Obru rozhodně patři. V článkô ‚Obr mezi kočáry‘ smê se ho aji zeptalê, ešlê nemá pocit, že se narodil ve špatné době. Co si mêslite, že nám odpověděl?

Jináč na titulce MYju je tentokrát náš prvni a jediné kosmonaut Vladimir Remku, keré oslavil v záři sedmdesátkô a v časákô je přêrozeně s nim aji rozhovor.  Pochopitelně nechêbi Česká galéria s poezijó Jarka Nohavicê. Přečist si mužete ê neco z novodobé histórije, o keré se v dějepise neôči, čê střizlêvé pohled na Václava Havla.

V lêstopadovym MY je zase hafol trochô jinšiho čteni, než v proflákléch bulvárnich a polečenskéch časákách. Stoji to se do něho aspoň mrknót!

MY11_titulka

Facebook0
  • obr1

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy