placená inzerce
Déte nám vědět...

Zas se jeden šofér nevlezl v Němčêcách pod most. Zastaveny vlakê, škodê nadělané za štvrť mega!

placená inzerce
DN Němčice 1

Říjen 22, 2020 9:47 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Mužete stokrát vêkládat, že neco nende a dêcky se nande dobrodruh, keré temô nevěři a prubne to! Čas od časô se neco podobnyho přêhodi aji pod mostem v Němčêcách nad Hanó.

Na véškô mostô 3,6 metrô na krajô Němčêc sice ôpozorňôje dopravni značka, ale co gdêbê kecalê, že? Nekeři šoféři pak zkóšijó gdovijaky vyfikundace, abê se tam protahlê ê s náklaďákem většich rozměru a nemosêlê to objiždět.

Ve středô odpoledňa tôdêma jel šofér s MANem. Těžko řict, ešlê si neôvědomil, že je s nákladem vêšši, než je psany na značce nebo to chtěl zkôsêt. Každopádně ničeho nedbal a jel dál pod most.

V tym přêšil tvrdé náraz naloženyho kontejnerô. Tentokrát to ale nebêl jenom nejaké takové ždóchanec. Na štrece bêl zastavné provoz a škoda na kolejich a mostě je odhadnôtá na 150 tisicu. Dalšich 100 tisicu pak obnáši poškozeni nákladô a samotnyho auta.

Šofér skončêl ve špitále. Eště před tém ale stihl déchnót s negativnim vysledkem. Nehoda je řešená jako přestupek proti zákonô o provozô na pozemnich komunikacich.

Fotka je jenom ilustračni, tak to vêpadalo na sténym mistě přê podobné situacê skoro na deň před 2 letama.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy