placená inzerce
Déte nám vědět...

Zas se bôde hébat rafikama, vraci se středoevropské čas!

placená inzerce
stredoevropsky-cas

Říjen 28, 2017 12:14 / Furtovnik

Od nás – Ôž pomalô fšeckém je jasny, že nejaky štelováni hodinama na jaře a na podzêm je tak akorát na draka. A to bez ohledô, ešlê ste na změnô časô náchêlni nebo né. Ale asi takovy motáni časem eště nekeho dobře žêvi, jináč to nende vêsvětlêt…

Néni to jenom pohnót rafikama. Ê dêž pokaváď máte po barákô vic stroju časô, muže to chvilkô takê zabrat. Přênáši to svoje uskali aji vyhodê, podlevá teho, jak v tymto připadě v podzêmni variantě gdo hodlá hoďkô navic vêôžêt.

Bermê to z té lepši stránkê. Čas se vraci v nocê ze třech na dvě. Bôde teda o hoďkô delši noc, to se hodi spáčum. Gdo má ráno řidit a chce si večir eště neco vêpit, muže o hodinô dyl střizlêvět, gdo je v prácê, měl bê mět hodinové přesčas.

Naopak potiže mužó vznikat, dêž bôdete čekat třeba na vlak, nebo ráno, pokaváď si nepřetočite hodinê, vêstartôjete zbêtečně dřiv. Jisty nesrovnalosti mužó přêjit, dêž berete patákê, protože antibéčka (rozômňé antibiotika) si rafikê nepřetočijó.

A takê v nedělô ráno kolem 7:20 bôde naše pravidelny Hanácky mudrováni na Rádiô Haná! Tož si zavčasô srovnéte čas. Zétra ráno to bôde o tem, že zas néni uplně špatny, dêž se na podzêm kráti deň, po poledňô, kolem 13:20 se neco dozvite, jak je to s dárkama pro chlapê. A to si nemužete přece nechat ôjit!

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy